لبه شخصیت افراد روانشناسی سرگرمی ماشین

لبه: شخصیت افراد روانشناسی سرگرمی ماشین سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز شخصیت شناسی شخصیت شناسی از روی رنگ ماشین

میدانیم که سلیقه افراد برگرفته از شخصیت انها هست. همۀ ما معتقدیم که رنگ ها می‌توانند بر روحیات ما تاثیراتی بگذارند. طراحان دکوراسیون داخلی رنگ های خاصی که برترین

شخصیت شناسی از روی رنگ ماشین

قصد داریم براساس رنگ ماشینی که میپسندید, شخصیت شما را به شما معرفی کنیم!

رنگ ماشین شما, نشان دهنده شخصیت شماست

میدانیم که سلیقه افراد برگرفته از شخصیت انها هست. همۀ ما معتقدیم که رنگ ها می‌توانند بر روحیات ما تاثیراتی بگذارند. طراحان دکوراسیون داخلی رنگ های خاصی که برترین تاثیرات را روی انسان ها می گذارند گزینش میکنند و نقاش ها در پالت های خود از رنگ هایی بهره گیری می‌کنند که بیننده را به تصویر العمل وادارد.

روانشناسی رنگ ها می‌گوید رنگ های گوناگون تاثیرات مختلفی روی ما انسان ها دارند. بعضی رنگ ها باعث تقویت روحیه و خوش حالی و بعضی رنگ ها باعث ایجاد اضطراب و استرس می‌شوند. ولی آیا رنگ محصولاتی که خرید می‌کنیم هم چیز درمورد شخصیت ما می‌گویند؟

شخصیت شناسی از روی رنگ ماشین

در این مطلب نشان داده شده است است که آیا رنگ ماشین شما چیزی درمورد شخصیت شما می‌گوید یا خیر؟ همان طور که در مطلب اشاره شده است است گاهی اوقات اولویت های ما در رنگ ها نشان می‌دهد که چگونه می‌خواهیم در دید دیگران ظاهر شویم.

گرچه عوامل دیگری مانند جنسیت و سن هم در گزینه رنگ ها بسیار موثر میباشند.

عبارات مهم : شخصیت افراد – روانشناسی

سفید: همان طور که همه میدانیم رنگ سفید حس پاکی و تازگی می‌دهد. این رنگ معمولا حس جوانی و مدرن بودن را نشان می‌دهد.

مشکی: رنگ مشکی رنگ قدرت است به همین علت مشهور ترین رنگ جهت ماشین هاي لوکس و قیمتی رنگ مشکی هست. مردم اغلب از این رنگ به رنگ قدرت، رمز و راز و حتی بدیمن یاد میکنند.

نقره ای: سومین رنگ مشهور مختص ماشین ها رنگ نقره اي است که با حس نوآوری و مدرنیته در رابطه هست. محصولاتی که از تکنولوژی بالایی برخوردار میباشند اغلب به رنگ نقره ای میباشند. بعد این رنگ با چیزهای اخیر، مدرن و پیشرفته در رابطه هست.

قرمز: اگر آرزوی داشتن یک ماشین قرمز دارید روانشناسان محیطی می‌گویند شما فردی بسیار پر انرژی هستید که میل به زیادی به قدرت، عمل و اعتماد به نفس اوج دارید.

آبی: مردم اغلب آبی را به رنگ پایداری و امنیت می شناسند. اگر در حال رانندگی در یک ماشین آبی رنگ هستید نشاندهنده این است که فردی مستقل و قابل اعتماد هستید.

زرد: به گفته روانشناسان راندن یک ماشین زرد ممکن است به این معنی باشد که شما در کل فردی خوشحال هستید و کمی اکثر از انسان هاي عادی به سمت کارهای ریسک پذیر کشش دارید.

خاکستری: به گفته روانشناسان کسانی که ماشین خاکستری دارند علاقه ای به تظاهر ندارند و اکثر ترجیح میدهند حضوری نامحسوس داشته باشند.

ناگفته نماند که گزینه رنگ ماشین به عوامل دیگری چون قیمت و تعداد گزینش ها هم بستگی دارد.

شخصیت افراد نقش مهمی در گزینش رنگ ها دارد ولی خریداران اغلب تحت تاثیر عواملی چون قیمت هم قرار میگیرند. بعنوان مثال خرید ماشین سفید اکثر از اینکه به حس جوان و مدرن بودن بستگی داشته باشد به محیطی بستگی دارد که در آن زندگی می‌کنید. کسانی که در آب و هوای گرم زندگی می‌کنند ترجیح میدهند ماشین های روشن بخرند تا تیره.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: parsnaz.ir

میدانیم که سلیقه افراد برگرفته از شخصیت انها هست. همۀ ما معتقدیم که رنگ ها می‌توانند بر روحیات ما تاثیراتی بگذارند. طراحان دکوراسیون داخلی رنگ های خاصی که برترین

واژه های کلیدی: شخصیت افراد | روانشناسی | سرگرمی | ماشین | سرگرمی | فال | شخصیت شناسی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz