لبه شخصیت افراد روانشناسی سرگرمی ماشین

لبه: شخصیت افراد روانشناسی سرگرمی ماشین سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آیا همه روی بیرانوند و ربیع‌خواه زوم کرده‌اند/ گزینه خوبی جهت هدایت کرواسی هستم ، برانکو

سرمربی پرسپولیس گفت: امسال پرسشها فراوانی در لیگ قهرمانان آسیا داشتیم و با این وجود به عملکرد تیمم افتخار می‌کنم.

آیا همه روی بیرانوند و ربیع‌خواه زوم کرده‌اند/ گزینه خوبی جهت هدایت کرواسی هستم ، برانکو

برانکو: آیا همه روی بیرانوند و ربیع خواه زوم کرده اند/ گزینه خوبی جهت هدایت کرواسی هستم

عبارات مهم : ایران

سرمربی پرسپولیس گفت: امسال پرسشها فراوانی در لیگ قهرمانان آسیا داشتیم و با این وجود به عملکرد تیمم افتخار می کنم.

به گزارش ایسنا، برانکو راجع به از بین بردن تیمش از لیگ قهرمانان آسیا گفت: به بازیکنانم بابت نتیجه های و بازی های خوبشان در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر تبریک می گویم. بعد از قهرمانی لیگ برتر توانستیم در سوپر جام قهرمان شویم و فعلا در جدول رده بندی با یک بازی کمتر دوم هستیم.

آیا همه روی بیرانوند و ربیع‌خواه زوم کرده‌اند/ گزینه خوبی جهت هدایت کرواسی هستم ، برانکو

او اضافه کرد: نتیجه های خوبی داشتیم و تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پیش رفتیم. به بازیکنانم به خاطر بازی دیروز تبریک می گویم چون خیلی سخت است که بعد از یک نتیجه سنگین بتوانید چنین دیداری را نمایش دهید. آنها نشان دادند ورزشکار خوبی هستند و جهت باشگاه، مردم و کشور خودشان جنگیدند. با افتخار از لیگ قهرمانان آسیا خداحافظی کردیم. در آسیا پرسشها زیادی اشتیم. تمام بازی های خودمان را در بیرون از منزل برگزار کردیم. پرسشها زیادی از نظر داوری داشتیم. برابر الریان به ناحق گل خوردیم. در بازی دوم با الاهلی که خیلی بهتر بودیم و پنالتی روی علیپور را نگرفتند.

سرمربی پرسولیس گفت: در بازی قبل هم به اشتباه پنالتی نگرفتند. پنالتی ما را نگرفتند. اگر عادلانه قضاوت می کردند سه گل به نفع ما گرفته می شد. تا دقیقه آخر به دنبال گل بودیم. نشان دادند با استحقاق به نیمه نهایی آمدیم. فقط کم تجربه بودیم که به فینال نرفتیم.

سرمربی پرسپولیس گفت: امسال پرسشها فراوانی در لیگ قهرمانان آسیا داشتیم و با این وجود به عملکرد تیمم افتخار می‌کنم.

برانکو راجع به اصرار بیش از اندازه به استفاده از ربیع خواه، بیرانوند و … در بازی های اخیر اظهار کرد: دوست دارم که جهت این ها علت و مدرک بیاورید. دیروز بیرانوند بد بازی کرد؟ بگویید که کجا بد بازی کرد؟ طبیعی است که هر بازیکنی تا حدی ضعف دارد و این طبیعی هست. دیروز ربیع خواه خیلی خوب بود. چه کسی بهتر از او بود؟ در خط هافبک کسی بهتر از او بود؟ به تفاسیر دیگران گوش ندهید. چه کار کرد که می گویید بد بازی کردند. او و کمال بی ایراد بودند. ربیع خواه برابر الاهلی عالی ترین بازیکن میدان بود. او پارسال خیلی خوب بازی کرد. آیا همه روی او زوم کردند. آیا بازیکنان دیگر را نمی بینند؟ اگر بازیکنان دیگر بد بازی کردند چر ا آنها را یادآوری نمی کنند. چون بعضی ها هوادار بازیکنان دیگر هستند و به آن ها نمی پردازند. من خودم بازیکنان را می بینم و اگر ربیع خواه هم یک روز بد باشد نیمکت نشین می شود.

او راجع به خارج کردن مسلمان به علت ناآماده بودن و اینکه نوراللهی می توانست سریعتر به بازی بیاید گفت: نوراللهی یک سال بازی نکرده و بازی اخیر هم بعد از یک سال دومین بازی او محسوب می شود. فوتبال واقعی پلی استیشن نیست. تا او به شرایط ایده آل برسد وقت می برد. تکرار می کنم که کامیابی نیا و ربیع خواه خوب بودند. آیا ما بهتر از الهلال نبودیم؟ آیا بیخود بحث می کنیم. برابر استقلال خوزستان هم ربیع خواه ضعیف نبود. در بازی رفت با الهلال مانند کل تیم مان بد بود. کل تیم ما خوب نبود که قابل درک هم بود چون پرسشها زیادی داشتیم.

سرمربی پرسپولیس راجع به اینکه گفته می شود ربیع خواه تاثیرگذاری واقعی را در خط هافبک ندارد تاکید کرد: ما انجام بازی با توپ های بلند را ممنوع کردیم و پاسکاری می کنیم. وظیفه او از چیزی که فکر می کنید متفاوت هست. بازیکن های هجومی حریف را پوشش می دهند. او یک شرایط مساوی بین خط دفاع و حمله ایجاد می کند. چون سایت ها موجی را علیه بیرانوند و ربیع خواه راه انداخته اند و چون بازیکنان مدنظر آنها نیستند، این بازیکنان را مطرح می کنند. نوراللهی هم چند هنگامی که است بازی نکرده ولی تلاش می کنیم مسئله او را حل کنیم. نمی دانم آیا بازیکنی را که خوب بازی می کند، نابود می کنند.

آیا همه روی بیرانوند و ربیع‌خواه زوم کرده‌اند/ گزینه خوبی جهت هدایت کرواسی هستم ، برانکو

او راجع به اینکه آیا وعده قهرمانی در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا را می دهد؟ گفت: امسال گفته بودیم که در لیگ قهرمانان تا آخر می رویم و عملا هم تا مراحل نهایی آمدیم ولی متاسفانه در بااهمیت ترین بازی بیشترین پرسشها را داشتیم. بایرن هم با گواردیولا تا نیمه نهایی نیامد. هر کسی که به نیمه نهایی افزایش می کند موفقیت بزرگی را به دست آورده هست. به عنوان نمونه من می توانم بگویم که به سیاره زحل می روم ولی تلاش می کنم منطقی و ورزشی صحبت کنم. دنبال بازی با استاندارد اوج هستم و تلاش می کنیم بازی با کیفیتی را انجام دهیم.

برانکو راجع به تمدید قراردادش با کلوب پرسپولیس گفت: این مسئله به توافق من و کلوب مربوط می شود.

او راجع به زیاد کردن کیفیت این تیم در طول فصول گذشته و رساندن تیمش به نیمه نهایی لیگ قهرمانان و کسب تجربه و اینکه اگر او نباشد، چه اتفاقی جهت این تیم می افتد، گفت: کلوب از همه چیز مهم تر هست. پرسپولیس هر لحظه پرسپولیس هست. بازیکنان و مربیان عوض کردن می کنند ولی هیچ کس از کلوب مهم تر نیست.

سرمربی پرسپولیس گفت: امسال پرسشها فراوانی در لیگ قهرمانان آسیا داشتیم و با این وجود به عملکرد تیمم افتخار می‌کنم.

برانکو در پاسخ به پرسش خبرنگاری راجع به گزینش زلاتکو دالیچ به عنوان سرمربی تیم ملی کرواسی در حالی که جهت مذاکره با استقلال به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده بود اظهار کرد: دالیچ هیچ وقت جهت صحبت با استقلال به پایتخت کشور عزیزمان ایران نیامد. به او زنگ زده بودند ولی او گفت نمی آید. من مرتب با او در تماس هستم.

سرمربی پرسپولیس راجع به اینکه آیا دالیچ جهت مذاکره با استقلال با او هم مشورت کرد گفت: او بلافاصله جواب رد داد چون برنامه های دیگری داشت. نظر من را هم نپرسید. پیشنهاد امارات، عربستان و قطر را رد کرد چون برنامه دیگری داشت و الان سرمربی تیم ملی هست. او نتیجه های لیگ کشور عزیزمان ایران را رصد می کند و بازی های ما را می بیند.

او راجع به دیدار با فرهاد مجیدی در فرودگاه و شوخی کردن با او با این مضمون که چون استقلالی هستی با تو تصویر نمی گیرم گفت: من ورزشکار هستم. دوست های ورزشی زیادی در کشور عزیزمان ایران و کلوب های دیگر دارم. من به عنوان سرمربی با همه تیم ها در تماس بودم. پورحیدری، پروین، جلالی و … را می شناختم و با آن ها در ارتباط بودم. افتخار می کنم که بازیکنانی مثل باقری و مجیدی شاگرد من بودند و الان به سمت مربیگری می روند. مجیدی دوست دارد دانش خود را قبل از هر چیزی زیاد کردن دهد و این به خاطر فوتبال کشور عزیزمان ایران هست. طبیعی است داربی میان استقلال و پرسپولیس هم زیباترین اتفاق هست. شوخی با دوستان و مربیان زیباترین چیزی است که بین ما وجود دارد. فکر نمی کنم درست باشد که من بازیکن سابق خودم را رد کنم.

آیا همه روی بیرانوند و ربیع‌خواه زوم کرده‌اند/ گزینه خوبی جهت هدایت کرواسی هستم ، برانکو

برانکو راجع به رابطه اش با دالیچ گفت: او دوست خانوادگی من است و منزل ما ۵۰۰ متر با هم فاصله دارد. طبیعی است که اگر به استقلال می آمد با تمام قدرت تلاش می کردیم همدیگر را ببریم. همانطور که من در الاتفاق و او در الفیصل بود و با هم تقابل داشتیم. کرانچار هم دوست من هست. ما ۵۰ سال است که همدیگر را می شناسیم. فکر می کنید من دست رد به سینه کرانچار بزنم؟ در بازی اخیر، او جهت تیمش و من جهت تیم خودم می لرزیدیم. بعد هم همدیگر را بغل و روبوسی کردیم.

او راجع به اینکه کرانچار عنوان کرده برانکو عالی ترین گزینه جهت هدایت تیم ملی کرواسی هست، اظهار کرد: بله من از تیم ملی کرواسی پیشنهاد داشتم ولی با پرسپولیس قرارداد دارم و حرفه ای هستم. این نظر کرانچار هست. من تنها مربی کروات هستم که در سه کشور قهرمان شدم و تنها مربی کروات هستم که تیم ملی کشور عزیزمان ایران را به جام جهانی بردم. بیشترین تجربه را دارم. هفت سال در تیم ملی کرواسی بودم و بیشترین موفقیت را کسب کردم. پنج سال هم در تیم ملی کشور عزیزمان ایران بودم. طبیعی است که این اتفاق می تواند یک راه حل منطقی جهت تیم ملی کرواسی باشد. کرانچار یک مربی صادق است و مشخص است که هر کدام اهداف خاص خودمان را داریم. الان سرمربی تیم ملی دوست من آقای دالیچ است ولی نمی دانیم در دو بازی پلی آف جام جهانی چه اتفاقی می افتد. امروز هم با او صحبت کردم و او راجع به اوضاع تیمش و گزینش دستیارانش گفت.

برانکو راجع به اظهارنظر سعید فتاحی راجع به تعیین برنامه پرسپولیس در لیگ برتر بعد از بعد از مشخص شدن برنامه تیم ملی و اینکه آیا این شرایط او را کلافه نکرده است گفت: نمی دانم چطور برنامه ریزی می کنند ولی در حیطه اختیارات من نیست. تیم ملی برنامه خود را دارد. نمی دانم چه زمانی بازی های معوقه ما را برگزار می کنند. دو روز بعد از بازی تیم ملی برابر استقلال خوزستان برگزار شد. اگر چه که نباید این بازی را در این فاصله برگزار می کردند.

واژه های کلیدی: ایران | برانکو | سرمربی | کرواسی | استقلال | استقلال | بازیکنان | قهرمانان | پرسپولیس | سرمربی تیم ملی | لیگ قهرمانان آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz