لبه شخصیت افراد روانشناسی سرگرمی ماشین

لبه: شخصیت افراد روانشناسی سرگرمی ماشین سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار حوادث گروگان گرفته شدن مادر و نوزاد بی پول در بیمارستان مشهد

همسر و نوزاد تازه متولد کارگر مشهدی ازچند روز قبل به‌خاطر ناتوانی در پرداخت هزینه زایمان، در بیمارستان گرو نگه داشته شده است و اجازه خروج ندارند.همسر و نوزاد تا

گروگان گرفته شدن مادر و نوزاد بی پول در بیمارستان مشهد

گروگان گرفته شدن مادر و نوزاد بی پول در بیمارستان مشهد

عبارات مهم : سلامت

همسر و نوزاد تازه متولد کارگر مشهدی ازچند روز قبل به خاطر ناتوانی در پرداخت هزینه زایمان، در بیمارستان گرو نگه داشته شده است و اجازه خروج ندارند.همسر و نوزاد تازه متولد کارگر مشهدی ازچند روز قبل به خاطر ناتوانی در پرداخت هزینه زایمان، در بیمارستان گرو نگه داشته شده است و اجازه خروج ندارند.

به گزارش میزان ؛ این زن در شرح اتفاقی که برایش رخ داده گفت: «30 دی ساعت ۱۰ شب دردی عجیب تمام استخوان های بدنم را به لرزه انداخت. رنجی که جهت پنجمین بار به سراغم آمد. دردی آشنا که تجربه اش کرده بودم. وقتش رسیده بود. توان راه رفتن نداشتم. همسرم که کارگر فصلی است از راه رسیده بود و دستپاچه دنبال راهی می گشت.

گروگان گرفته شدن مادر و نوزاد بی پول در بیمارستان مشهد

زمین و وقت در برابر چشمانم سیاه شده است بود و از درد به خودم می پیچیدم. همسرم به ناچار با اورژانس ۱۱۵ تماس گرفت و آمبولانس آمد. در مسیر بیمارستان با حال زار، دلواپس هزینه های وضع حمل بودم و مدام اصرار می کردم که من را حتماً به بیمارستان دولتی که دفعات گذشته جهت وضع حمل خوابیدن بودم، ببرند. ولی درخواست های من و همسرم راه به جایی نبرد و دست آخر سر از یک بیمارستان خیریه درآوردیم. ولی مگر می شد با دستمزد کارگری در بیمارستان شخصی خوابیدن شد؟ آن هم ما که تنها امیدمان به دفترچه بیمه سلامتی است که دولت رایگان به ما داده هست. حال خوبی نداشتم.

در همان دقایق اول ورود به بیمارستان دخترم به طور طبیعی به دنیا آمد. روز بعد دکتر جهت معاینه نهایی به من سر زد و اجازه ترخیص داد. ولی با وجود خیریه بودن بیمارستان قبض یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی را به عنوان هزینه های بیمارستان به دست مان دادند که از عهده پرداختش برنمی آمدیم. من و فرزند کوچکم به علت ناتوانی در پرداخت هزینه های وضع حمل به عنوان گرو در بیمارستان هستیم و هیچ حق خروجی به ما داده نمی شود. هر روز که می گذرد به هزینه های بیمارستان ۳۸۰ هزار تومان اضافه می شود و اصرار به مددکاران این بیمارستان هم تنها به تخفیف ۴۰۰ هزار تومانی محدود شده است است.»

همسر و نوزاد تازه متولد کارگر مشهدی ازچند روز قبل به‌خاطر ناتوانی در پرداخت هزینه زایمان، در بیمارستان گرو نگه داشته شده است و اجازه خروج ندارند.همسر و نوزاد تا

به گزارش میزان، این اتفاق در حالی رخ داده که قانون نظام سلامت، وضع حمل طبیعی را رایگان اعلام کرده هست. سؤال اینجاست که آیا اورژانس این زن را به بیمارستان دولتی نبرده و آیا حتی بیمه سلامت که در مجلس شورای اسلامی به عنوان طرح سلامت حمایتی از همه اقشار جامعه بالاخص قشر محروم محسوب می شود، فاقد اعتبار مورد نیاز در بیمارستان هاست؟ آیا روز های سخت مادر و کودک تازه متولد شده است با ورود نهادهای مسئول یا خیرین آخر می یابد تا زن 35 ساله بتواند جهت نگهداری از فرزندان نگرانش به منزل برود.

واژه های کلیدی: سلامت | نوزاد | کارگر | سلامتی | کارگری | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz